چکش ایران مراکش ایرانی فوتبال بازیکنان

چکش: ایران مراکش ایرانی فوتبال بازیکنان سرمربی تیم ملی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دنزل واشنگتن، ژان رنو و الناز شاکردوست در سیما

در سه روز تعطیلی پیشِ رو، شبکه‌های سیما پخش 32 فیلم را در جدول پخش خود قرار داده‌اند.

دنزل واشنگتن، ژان رنو و الناز شاکردوست در سیما

دنزل واشنگتن، ژان رنو و الناز شاکردوست در سیما

عبارات مهم : زندگی

در سه روز تعطیلی پیشِ رو، شبکه های سیما پخش 32 فیلم را در جدول پخش خود قرار داده اند.

به گزارش خبرآنلاین، از پنجشنبه (امروز) تا روز شنبه، شبکه یک با سه فیلم، شبکه دو با هشت اثر، شبکه سه با سه فیلم، شبکه چهار با سه اثر سینمایی، شبکه پنج با پنج فیلم، شبکه شما با دو فیلم، شبکه کودک با سه انیمیشن، شبکه امید با سه فیلم و شبکه افق با دو فیلم به استقبال تعطیلات آخر هفته و عید فطر می روند.

به مناسبت مراسم خوش حالی و سرور عید فطر، سهم آثار کمدی، اتفاق ای و انیمیشن، این هفته بیش از فیلم های درام است.

فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «مثل یک ستاره زندگی کن»، «جنون رقابت2»، «ماجراجویان»، «یک نفر از میان ما»، «بازگشت لوک خوش شانس»، «کادوی در به در»، «نبرد خرگوشی»، «کلبه هورنر»، «من پلیس نیستم»، «مبارک»، «راننده»، «رفیق بد»، «موعد مقرر»، «من و اسب آبی»، «حرفه ایتالیایی»، «زندگی آدلاین»، «تحفه ها»، «فوتبال دستی»، «انفجار عظیم»، «سریع و خشن8»، «آرتی، ماجرا شروع می شود»، «مکس استیل»، «خیال نقش»، «گلناز»، «ماشین ها 3»، «لگو نینجاگو»، «گربه چکمه پوش»، «پرونده مجهول»، «توبی روبی»، «مبارک» «طوفان» و «فرش باد»، پنج شنبه، جمعه و شنبه (24، 25 و 26 خرداد) از شبکه های متفاوت سیما روی آنتن می روند.

مورگان فریمن، مایکل کین، ژان رنو، دنزل واشنگتن، جمشید مشایخی، رضا کیانیان، فاطمه معتمدآریا، الناز شاکردوست و … از جمله بازیگران مشهور ایرانی و خارجی هستند که در سه روز تعطیلی روی صفحه تلویزیون دیده خواهند شد.

شبکه یک
– فیلم سینمایی «مثل یک ستاره زندگی کن» به کارگردانی زاک براف، جمعه 25 خرداد ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مورگان فریمن، مایکل کین و آلن آرکین خواهید دید: «ویلی، جو و آلبرت سه دوست قدیمی هستند که در یک محله زندگی می کنند. کارخانه ای که آنها از آن بازنشسته شده است اند جهت کم کردن هزینه ها به ویتنام انتقال یافته می شود و در نتیجه بانک آمریکایی قراردادش را با این کارخانه لغو می کند. این کار باعث می شود که بانک دیگر ملزم به پرداخت حقوق بازنشستگی آنها نباشد. ویلی، جو و آلبرت که جز حقوق بازنشستگی خود منبع درآمد دیگری ندارند، تصمیم می گیرند با طرح نقشه ای حساب شده است به بانک دستبرد بزنند! آنها با یک سارق بانک حرفه ای آشنا شده است و از او کمک می گیرند…»

– فیلم سینمایی «جنون رقابت2» به کارگردانی هالوارد برین، شنبه 26 خرداد ساعت 9 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «روی که یک راننده حرفه ای در مسابقه های اتومبیل رانی است بعد از 2 سال از زندان آزاد می شود. یک راننده حرفه ای و رقیب او در مسابقات، شب آزادی او به سراغش آمده و پیشنهاد یک کورس زمستانی را می دهد ولی روی قبول نمی کند. او به وسیله همسر سابقش متوجه می شود که دخترشان نینا به همراه نامزد خود در این مسابقه حضور دارد. روی راهی این مسابقه می شود تا جلوی دخترش را بگیرد. ولی دخترش نینا که علاقه خاصی به اتومبیل رانی دارد و به همراه پدرش در کورس های زیادی حضور داشته هست؛ به حرف پدرش گوش نمی دهد و به مسابقه ادامه می دهد. روی به تعقیب او می پردازد…»

در این فیلم، آندرس باسمو کریستینسن، وگار هوئل و سون نوردین هنرنمایی کرده اند.

– فیلم سینمایی «ماجراجویان» به کارگردانی استفان فانگ، شنبه 26 خرداد ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با هنرنمایی ژان رنو، اندی لائو و شو کیو آمده است: «دانگ چونگ دزد معروف جواهرات بعد از 5 سال از زندان آزاد می شود. او به جرم دزدی قطعه دوم از یک سرویس جواهر سه قطعه ای به زندان افتاده بود. کارآگاه پیر بیست او را تعقیب می کند چون مطمئن است که او نقشه دزدی سومین و آخرین قطعه سرویس جواهر را در سر می پروراند. دانگ چونگ بلافاصله بعد از آزادی با تشکیل یک گروه سه نفره تلاش می کند تا کار ناتمام خود را به آخر برساند و قطعه سوم سرویس جواهر را برباید. قطعه سوم متعلق به یک کلکسیونر معروف است که در یک کاخ بزرگ در فرانسه زندگی می کند…»

شبکه دو
– فیلم تلویزیونی «یک نفر از میان ما» به کارگردانی حمید عبدالهی نجف آبادی، پنج شنبه 24 خرداد ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است: «خلیل مردی جوان است که نیمی از صورتش در تصادف آسیب جدی دیده هست. شبی که او قصد دارد به محل کارش برود، متوجه تصادفی شده است و موفق به نجات مالک ماشین و پسرش می شود. ده سال بعد خلیل صاحب پسر ده ساله ای به نام پوریا است که از صورت پدرش خجالت می کشد و همین عنوان و پیشنهاد همکارانش باعث می شود که او تصمیم به جراحی بگیرد. هزینه جراحی زیاد است و خلیل با کمک تمام اطرافیانش نیز موفق به تامین آن نمی شود…»

در این فیلم، نفیسه روشن، امیر غفارمنش و اصغر نقی زاده نقش آفرینی کرده اند.

– فیلم تلویزیونی «بازگشت لوک خوش شانس» به کارگردانی مجید کاشی فروشان، پنج شنبه 24 خرداد ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

داستان فیلم با بازی فتحعلی اویسی، سیاوش خیرابی و قدرت الله ایزدی راجع به این است که شهردار شهر بعد از دستگیر شدن دالتون ها لوک خوش شانس را به یک ایالات دیگر می فرستد تا تبهکار را دستگیر کند ولی بعد از آن زلزله شدیدی رخ می دهد که همه مردم شهر می میرند. لوک چهل سال بعد که به آن شهر برمی گردد همه چیز عوض کردن کرده است و می فهمد تاریخ آن شهر غلط است و می خواهد حقیقت را روشن کند….

– فیلم تلویزیونی «کادوی در به در» به کارگردانی یوسف تیموری، جمعه 25 خرداد ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم در مورد حميد و حامد است که با هم در يک منزل زندگی می کنند و حميد جهت مراسم خوش حالی تولدش از يکی از دوستانش بخارپزی به عنوان کادو دريافت می کند که در آن شب بخارپز از پنجره منزل آنها به پايين پرتاب می شود و به دست ارباب درگزلو که درهای در به در را جمع می کند، می رسد…»

یوسف تیموری، رضا داوودنژاد و سحر ولدبیگی بازیگران این فیلم هستند.

– انیمیشن سینمایی «نبرد خرگوشی» به کارگردانی ویل گلاک، جمعه 25 خرداد ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهید دید: «خرگوش های بازیگوشی در جوار باغ پیرمردی بداخلاق زندگی می کنند و بزرگ ترین هیجان و تفریح زندگی شان، دزدی میوه از باغ پیرمرد است! پیرمرد می میرد و حیوانات به خیال آزادی به باغ حمله می کنند؛ ولی وارث پیرمرد جوانی سر به هوا به نام تامس است که مانند عمویش از حیوانات بیزار است….»

– فیلم سینمایی «کلبه هورنر» به کارگردانی ژول هاپکینز، جمعه 25 خرداد ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جیمز نورتون، برندان گلاسون و دانیل کاتون خواهیم دید: «امیلی زنی حدودا 60 ساله و مرفه است که یک سال است همسر خود را از دست داده و بعد از فوت وی اوضاع مالی او دچار بحران شده است هست. روزی امیلی در حالی که از همه جا ناامید هست، به انباری زیر شیروانی آپارتمان مجللش رفته و شروع به تماشای اطراف می کند که متوجه کلبه ای عجیب در میان جنگل آن سوی خیابان می شود و به ناگاه گروهی به صاحب کلبه حمله می کنند. امیلی فورا با پلیس تماس می گیرد و این شروع آشنایی او و دونالد هونر هست. دونالد تمام کلبه را با لوازم بازیافتی ساخته و سبک زندگی تارک دنیایی دارد…»

– فیلم تلویزیونی «من پلیس نیستم» به کارگردانی مهران غفوریان، شنبه 26 خرداد ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است: «سارق عتیقه جات که نامش سعید است به وسیله پلیس دستگیر شده است و بعد از سه سال، از زندان آزاد می شود تا همدستان خود را معرفی کند. پلیس جهت اینکه بتواند او را زیر نظر داشته باشد در روبروی منزل ی سعید که منزل برزو بوده است اطراق می کند تا حواسش به کارهای سعید باشد. خانواده بروز که با او زندگی می کنند؛ بسیار در کارها دخالت کرده و فضول هستند که این امر باعث دردسر پلیس می شود…»

مهران غفوریان، سحر ولدبیگی و کیانوش گرامی بازیگران این فیلم هستند.

– فیلم سینمایی «مبارک» به کارگردانی محمدرضا نجفی، شنبه 26 خرداد ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی الناز شاکردوست خواهیم دید: «عروسک رستمِ مرد نقال، به وسیله هیولایی دزدیده می شود و نقال از دیدن این ماجرا سکته می کند، عروسک های دیو سفید و اکوان دیو و بقیه شخصیت های شاهنامه، به سراغ نوه پیرمرد می روند تا از او جهت نجات رستم کمک بگیرند…»

– فیلم سینمایی «راننده» به کارگردانی ادگار رایت، شنبه 26 خرداد ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «پسر جوانی جهت داک به عنوان راننده کار می کند. او در کودکی پدر و مادر خود را در یک تصادف از دست داده و یک گوشش هم دچار آسیب شده است هست. او یکی از اتومبیل های داک را دزدی می کند و مجبور می شود در نقشه های دزدی او به عنوان راننده حضور داشته باشد…»

آنسل الگورت، جان برنتال و جان هام بازیگران این فیلم هستند.

شبکه سه
– فیلم تلویزیونی «رفیق بد» به کارگردانی عباس احمدی مطلق، پنج شنبه 24 خرداد ساعت 10:40 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «حبيب بعد از سال ها به ايران برمی گردد و سراغ دوست قديمی اش عزيز که در يک آسايشگاه رواني بستري هست، می رود. عزيز حرف نمی زند و حبيب را نمی شناسد. به توصيه پزشک، حبيب به تعريف ماجرای دوستی خود و عزيز در حضور او می پردازد. حبيب و عزيز از کودکي با هم دوست بوده اند و در يک بانک کار می کرده اند. شغل آنها در بانک حمل و نقل بسته های پول بوده است و در آخرين روز خدمت ارزش چند نفر مقدار زيادی دلار از آنها می دزدند….»

ایرج طهماسب و حمید جبلی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

– فیلم تلویزیونی «موعد مقرر» به کارگردانی تود فیلیپس، جمعه 25 خرداد ساعت 10:30 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

این فیلم داستان پيتر است که همسرش باردار هست. او تصميم دارد هر چه سريعتر خود را با هواپيما به لس آنجلس برساند. در مسير با مردي به نام ایتان همراه می شود که با کارهای خود موجب دردسر پيتر شده است و باعث می شود از پرواز جامانده و عليرغم ميل خود در سفری طولانی با ماشین همراه و همسفر با ايتان شود….

رابرت دانی جی آر، زاچ گالیافیا ناکیس ،تود فیلیپس و میشله موناگان در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

– فیلم سینمایی «من و اسب آبی» به کارگردانی ایتالو زینگارللی، شنبه 26 خرداد ساعت 10:40 از شبکه سه سیما پخش می شود.

این فیلم روایت تام و پسر عمویش اسلیم است که در آفریقا زندگی می کند و جهت کمک و نجات جان حیوانات آن منطقه به آنجا رفته و جلوی مرد قاچاقچی و زورگوی منطقه را می گیرند….

بازیگرانی چون ترنس هیل، بود اسپنسر و جو باگنر در این فیلم بازی کرده اند.

شبکه چهار
– فیلم سینمایی «حرفه ایتالیایی» به کارگردانی پیتر کالینسون، پنج شنبه 24 خرداد ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

داستان فیلم از این قرار است: «روکر که از زندان آزاد شده است هست، بعد از بازگشت به زندگی عادی اش به دنبال یک کار و شغل بزرگ هست. او به سراغ یکی از دوستانش به نام بوکر می رود. ولی همسر بوکر می گوید که او مرده هست؛ ولی بوکر به وسیله فیلمی که جهت دوستش به جا گذاشته، از او می خواهد که یک ماموریت را به آخر برساند. کاری که باید زیر نظر مافیا انجام شود…»

در این فیلم سینمایی مایکل کین، نوئل کووارد و بنی هیل نقش آفرینی کرده اند.

– فیلم سینمایی «زندگی آدلاین» به کارگردانی لی تولند کریگر، جمعه 25 خرداد ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی بلیک لایولی و میکیل هیوزمن آمده است: «آدلاین با فشار معنوی شدید ناشی از فوت همسرش، در حال رانندگی است که به علت بارندگی به درون رودخانه پرت می شود. در حالت بیهوشی و خفه شدن در آب ناگهان رعد و برق شدید او را دچار شوکی می کند که از حالت بیهوشی خارج شده است و خود را نجات می دهد. ولی این شوک عوض کردن دیگری در زندگی او پدید می آورد او دیگر پیر نمی شود و در سال های بعد این عنوان به مرور در زندگی روزانه آدلاین مسئله ایجاد می کند…»

– فیلم سینمایی «تحفه ها» به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده، شنبه 26 خرداد ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می رود.

داستان این فیلم مربوط به دوره رضاخان هست. شخصی به نام حشمت که آدم بی سوادی هست، در سال های جنگ جهانی اول با احتکار قند و شکر و فروش آنها پول زیادی جمع کرده است و از پولدارهای تازه به دوران رسیده به شمار می رود. حشمت به پایتخت می رود و درآنجا کارخانه ای تاسیس می کند. سپس به توصیه آدم بی سواد دیگری به نام توسل به این فکر می افتد که نماینده مجلس شود. او که آدم اصل و راه اندازی داری نیست و خوش سابقه به شمار نمی آید، تصمیم می گیرد که جهت خودش سابقه ایجاد کند….

مهدی فتحی، سعید پورصمیمی، حمید جبلی، جمشید مشایخی و فاطمه معتمدآریا بازیگران این فیلم هستند.

شبکه پنج
– انیمیشن سینمایی «فوتبال دستی» به کارگردانی جان جوزه کامپانلا، جمعه 25 خرداد ساعت 9:10 از شبکه پنج پخش می شود.

فیلم ماجرای چند بازیکن فوتبال دستی است که در یک رستوران محلی زندگی می کنند و می خواهند به کارگر درمانده آن جا که مرد جوانی است کمک کنند تا شهرش را در برابر شخصی شرور حفظ کند…»

– فیلم سینمایی «سریع و خشن 8 » به کارگردانی اف گری گری، جمعه 25 خرداد ساعت 15 از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم خواهیم دید: «دومینیک تورتو و لتی، اکنون در ماه عسل به سر می برند و برایان و میا نیز از کارها کناره گیری کرده اند. ولی در این میان زنی مرموز، دومینیک تورتو را بار دیگر وارد دنیای جرم و جنایت می کند به طوری که او حتی به نزدیکترین افراد خانواده اش نیز خیانت می کند…!»

وین دیزل، جیسون استاتهام و وایان جانسون بازیگران این فیلم هستند.

– فیلم سینمایی «انفجار عظیم» به کارگردانی جانگ وو پارک، جمعه 25 خرداد ساعت 21 از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم خواهیم دید: «مان سو کارمند شهرداری است و بسیار مبادی آداب است پدرش که معلم بوده او را طوری تربیت کرده که کوچک ترین خطایی نمی کند و بسیار به قانون احترام می گذارد. مدیر قسمتی که او کار می کند رشوه گرفته ولی کارش به خاطر قانون گرایی مان سو خراب می شود و او را اخراج می کند و درست همان روز صبح همسرش به خاطر زندگی راحت و کسالت باری که در کنار مان سو دارد از او درخواست طلاق کرده هست. مان سو که عصبانی است به خاطر خطای کوچکی در خیابان دستگیر می شود و …»

هنگ سیون جانگ، وو سیونگ کیم و سیونگ جین کانگ بازیگران این فیلم هستند.

– انیمیشن سینمایی «آرتی، ماجرا شروع می شود» به کارگردانی هوانگ ون شنگ، شنبه 26 خرداد ساعت 9:10 از شبکه پنج پخش می شود.

داستان از این قرار است: «مو صاحب یک ربات به نام آرتی است که یادگار پدرش هست. او با آرتی در مسابقه های رزمی شرکت کرده و برنده شده است هست. آرتی تمام رقیب های خود را از شکست داده هست. از طرفی مو و خواهرش تانگ به دنبال نیروی او هستند. آنها در مسیر یافتن این نیروی مرموز با قبیله ای به نام لوپ برخورد می کنند که منبع و محل این نیرو را در اختیار گرفته اند…»

– فیلم سینمایی «مکس استیل» به کارگردانی استوارت هندلر، شنبه 26 خرداد ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم با هنرمندی بن وینچل، جوش برنر و ماریا بلو خواهید دید: «مکس پسری جوان است که به تازگی به همراه مادرش بعد از سال ها به زادگاهش برگشته هست. پدر مکس در این شهر بر اثر انفجار در مرکز تحقیقاتی تولید انرژی های تازه کشته شده است و حالا او و مادرش دوباره به شهر خود برگشته اند. مکس با ورود به منزل قدیمی ارزش متوجه می شود دستش هایش دارای یک انرژی خاص است و توانایی های خاصی دارد…!»

شبکه شما
– فیلم تلویزیونی «خیال نقش» به کارگردانی احمد فیضی، پنج شنبه 24 خرداد ساعت 24 از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است: «رضا پسر فرزند ۱۳ تا ۱۴ ساله با مادر و خواهرش زندگی می کند. او قصد دارد با تلاش و تلاش خود بتواند در اقتصاد خانواده تاثیر بگذارد. رضا که در مقطع راهنمایی تحصیل می کند گاهی با اذیت بعضی هم سالان مواجه می شود؛ ولی ایستادگی می کند. او در کـارگاه رنگرزی فرش ابریشم کـار می کند ولی کارگاه به علت خراب شدن بازار فرش در آستـانه ورشکستگی قرار می گیرد…»

در فیلم تلویزیونی «خیال نقش»، قاسم زارع، حسین توشه، فاطمه سرلک و مانی رحمانی هنرنمایی کرده اند.

– فیلم تلویزیونی «گلناز» به کارگردانی محمود معظمی، جمعه 25 خرداد ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: «گلناز صارمی و مادرش در یک دِه با هم زندگی می کنند. مادر گلناز به او گفته که پدرش فوت کرده، ولی گلناز این را باور ندارد و دنبال پدرش می گردد؛ گلناز که مشغول تماشای یک برنامه تلویزیونی هست، بازیگری را می بیند که همشهری آنهاست و فامیلی او هم صارمی هست، گناز با برنامه تلویزیونی تماس می گیرد و می گوید تو پدر من هستی ولی بازیگر از پذیرفتن امتنا می کند…»

در این فیلم تلویزیونی شهرام قائدی، متین ستوده و عسل مردی بازی کرده اند.

شبکه کودک
– انیمیشن سینمایی «ماشین ها 3» به کارگردانی برایان فی، پنج شنبه 24 خرداد ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «مک کوئین رعدآسا عنوان قهرمانی خود را در خطر می بیند، آیا که به تازگی ماشین های نسل جدیدی وارد بورس قهرمانی شده است اند. رقیبان سرسختی چون بریچ یاردلی، بابی سویفت و جکسون استورم و این زنگ خطری است که او خود را بیش از پیش آماده مسابقه کند. مک کوئین که قصد دارد به همه ثابت کند هنوز هم عالی ترین ماشین مسابقه در دنیا هست، در این راه از مارلین کمک می گیرد…»

– انیمیشن سینمایی «لگو نینجاگو» به کارگردانی چارلی بیین، پاول فیر و باب لوگان، جمعه 25 خرداد ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «یک معمار به نام لوید با نام مستعار نینجای سبز به همراه دوستانش که جنگجویان مخفی هستند باید در نبردی جهت نجات شهر نینجاگو شرکت کنند. رهبر آنها استاد وو است که آنها را راهنمایی می کند تا در برابر یک جنگجوی بدجنس به نام گارمادون مبارزه کنند؛ کاری که پدر لوید نیز در گذشته انجام داده است.»

– انیمیشن سینمایی «گربه چکمه پوش» به کارگردانی کریستوفر میلر، شنبه 26 خرداد ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

ماجرا از زمانی شروع می شود که فرزند گربه ای سر راهی به وسیله مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست شهر سنت ریکاردو پیدا شده است و بزرگ می شود. این فرزند گربه در این مرکز با یک تخم مرغ به نام هامتی الکساندر دامتی آشنا می شود و با یکدیگر پیمان برادری می بندند ولی …

شبکه امید
– فیلم سینمایی «پرونده مجهول» به کارگردانی فومیهیکو تاکایاما، پنج شنبه 24 خرداد ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «دو کارآگاه پلیس SV2 جهت بررسی یک سری از کارها مرموز مرگبار به وجود آمده در داخل و اطراف خلیج توکیو مشغول به کار می شوند…»

– فیلم سینمایی «توبی روبی» به کارگردانی ولفگانگ گراس، جمعه 25 خرداد ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان فیلم در مورد پسر فرزند ای به نام توبی است که در مدرسه با سایر همکلاسی ها ارتباط خوبی ندارد و آنها به رهبری جاستین او را دست انداخته و اذیت می کنند و از او دایم می خواهند که تکالیفشان را برایشان انجام دهد! توبی پسر فرزند خوش فکر و خلاقی است که در درس ریاضی نمراتش عالی هست. پدر و مادرش از اینکه او با کسی ارتباط ندارد خیلی ناراحت هستند و میل به دارند که او با سایر همکلاسی ها دوست شده است و اجتماعی بار بیاید. یه روزدر راه بازگشت از مدرسه و زمانی که در حال صحبت با یه خرگوش هست، یک روبات فضایی به زمین برخورد می کند و او آن را به منزل می برد…!

– فیلم سینمایی «مبارک» به کارگردانی محمدرضا نجفی امامی، شنبه 26 خرداد ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی الناز شاکردوست و امیر رهبری در مورد پیرمردی است که به حرفه نقالی مشغول بوده و ابزار کارش، عروسک های شخصیت های شاهنامه هست. گل پری نوه پیرمرد نقال است که با جان گرفتن این عروسک ها زندگی اش عوض کردن می کند! اسی پلنگ صاحب اسباب بازی فروشی، به دستور اژدهاک عروسک های شاهنامه را می دزد و داستان مهیجی شروع می شود….

شبکه افق
– فیلم سینمایی «طوفان» به کارگردانی نورمن جویسن، جمعه 25 خرداد ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم سرگذشت قهرمان سیاه پوست بوکس، روبین هریکن کارتر را که بی گناه 19 سال از عمرش را در زندان گذراند، با بازی دنزل واشنگتن و دبورا کارا به تصویر کشیده است.

– فیلم سینمایی «فرش باد» به کارگردانی کمال تبریزی، جمعه 25 خرداد ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «یک طراح زن ژاپنی بافت یک فرش را که قرار است در کارناوال شهر ناکایاما به نمایش در آید به بافندگان اصفهانی سفارش می دهد ولی فوت او باعث ناتمام ماندن این اقدام می شود…»

در فیلم سینمایی «فرش باد»، رضا کیانیان، تاکاآکی انوکی، فریبا کامران و فربد احمدجو ایفای نقش کرده اند.

دنزل واشنگتن، ژان رنو و الناز شاکردوست در سیما

واژه های کلیدی: زندگی | داستان | داستان | انیمیشن | انیمیشن | سینمایی | کارگردانی | فیلم های سینمایی | برنامه تلویزیونی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog